Aikido Dojo Piešťany

Od začiatku roku 2017 sa zmenil spôsob platenia asociačného poplatku Slovenskej Aikido Asociacii (ďalej SAA). Bol vytvorený informačný systém (IS) Slovenskej Aikido Asociácie.

 

Aikido dojo Piešťany je členom SAA a preto je každý čleň Aikido dojo Piešťany povinný sa zaregistrovať v tomto systéme a zaplatiť asociačný poplatok. Táto povinnosť sa netyká detí do 15 rokov. Ak dieťa má 6.kyu a vyšší technický stupeň, alebo pôjde na 6.kyu musí byt členom SAA.

 

Je možné si zvoliť z dvoch typov poplatkov:

- riadny členský poplatok - riadny členský poplatok je v hodnote 20 € ročne, rovnako ako v predchádzajúcich rokoch. V tomto prípade zostávajú všetky pravá a možnosti nezmenené.

- riadny bonusový členský poplatok je v hodnote 40 € ročne. Zahŕňa riadny členský poplatok plus predplatenie všetkých medzinárodných a národných asociačných seminárov. Vstupné na seminár organizovaný SAA je minimálne 20 €, takže návratnosť je veľmi rýchla.

Výber členského poplatku, ako aj vyplnenie údajov pri registrácii, je na zodpovednosti každého člena. Rozhodne však odporúčame výber bonusového členského poplatku, ktorý Vám umožní získať veľké množstvo skúsenosti a vedomostí na seminároch bez ďalších investícii.

Registrácia a celý informačný systém je dostupný na adrese http://is.aikikai.sk. Poprosím Vás o promptnú registráciu a zaplatenie poplatku. Asociačný poplatok už nie je možné zaplatiť na účet Aikido dojo Piešťany. V prípade otázok prosím kontaktujte Lukáša Nitrianskeho mailom, alebo osobne.